Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Bilet elektroniczny na praktykę on-line

BILET.jpg
  • nowość
Dostępność: przedsprzedaż
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 120,00 zł 120.00
ilość szt.

Opis

Praktyka grupowa on-line „Oczyszczenie potomków”

26 stycznia godzina 10:00 - 11:00

Tłumaczenie: napisy w języku polskim

Temat oczyszczenia potomków jest bardzo poważny, głęboki i ważny strategicznie dla każdego człowieka. Nasze uczucia i reakcje na otaczający świat kształtują nasz los i los naszych potomków. Wszyscy jesteśmy jednością na poziomie subtelnym. Dzieci zależą od nas, a my zależymy od dzieci. Doprowadzając do porządku siebie i swój los, pomagamy swoim dzieciom. Im zdrowsi są nasi potomkowie, tym my jesteśmy zdrowsi.

Zdarza się, że bez żadnych widocznych powodów spotyka nasz szereg niepowodzeń, nieprzyjemności i czujemy, że nie potrafimy posunąć się do przodu w pracy nad sobą lub w osiągnięciu wytyczonych celów. Często dzieje tak dlatego, że jesteśmy obciążeni nie tylko my, lecz także nasi potomkowie. Przy czym nie jest ważne, czy posiadamy dzieci w tym momencie swojego życia. Stan potomków i całego naszego rodu ma na nas ogromny wpływ.

Praktyka „Oczyszczenie potomków” zakłada pracę nad umiejętnością przechodzenia traumatycznych sytuacji z zachowaniem uczucia miłości, nad przezwyciężeniem osądzania innych ludzi oraz pracę z obrazą, uczuciem niesprawiedliwości i przywiązaniem do ideałów.

Praktyka pomaga napełnić się dobroczynną i harmonizującą energią oraz przekształcić energię niezadowolenia w energię tworzenia i rozwoju. Podczas praktyki będziemy mogli zrewidować i przeżyć od nowa różne sytuacje z przeszłości, co pomoże nam zmienić na lepszą naszą przyszłość i przyszłość naszych dzieci.

Pan Siergiej będzie brał udział w praktyce wraz ze wszystkimi uczestnikami. Wspólna praca grupowa wytworzy potężną energię strumienia łączącego siły wszystkich uczestników, co pozwoli każdemu osiągnąć jak najlepszy rezultat.

Nagranie praktyki nie będzie dostępne w sprzedaży. Wszyscy uczestnicy będą mogli oglądać nagranie na stronie transmisji przez tydzień.

Udział jest możliwy z dowolnego miejsca na świecie!
Wyświetlanie jest dostępne przez Internet na dowolnym urządzeniu:

Ważne informacje!

Wysyłka biletów nie będzie się odbywała automatycznie, tylko w ciągu 24 godzin po otrzymaniu wpłaty.

Bardzo prosimy nie łączyć zakupu biletu z zakupem książek czy płyt!

Zakup biletu prosimy dokonywać oddzielnie!

Jednoczesne oglądanie praktyki z kilku komputerów/urządzeń używając tego samego linku (biletu) nie jest możliwe.
Jeden bilet odpowiada jednemu indywidualnemu linkowi, po kliknięciu na który przechodzimy do strony z transmisją praktyki.
Jeśli chcemy kupić więcej niż jeden bilet, trzeba przejść przez proces zakupu tyle razy, ile biletów chcemy kupić.

Po umieszczeniu biletu w koszyku i przejściu do kasy prosimy o wybranie opcji „Gratis - bilet elektroniczny - 0,00 zł”  i naciśnięcie przycisku „Zamawiam”.

Nie ma możliwości zakupienia biletu elektronicznego, wybierając opcję "Płatne przy odbiorze".

Aby uniknąć nieporozumień i problemów technicznych bardzo prosimy o zakup biletów opłacanych z kont w innym banku niż nasz (mBank) do 23 stycznia. Kupując bilet w dniach 24-26 stycznia prosimy o wybranie opcji PayU (szybkie płatności), wtedy mamy pewność, że wpłata zaksięguje się na naszym koncie w tym samym dniu. 

Dołącz do nas 26 stycznia o godzinie 10.00!

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl